İade ve Değişim

/İade ve Değişim
İade ve Değişim2021-06-29T16:36:01+03:00

GARANTİ VE İADE ŞARTLARI
www.fethiyesariyerborekcisi.com sitemizde satışa sunulan Fethiye Sarıyer Börek Markalı ürünlerimizin tamamı firmamızın garantisi altındadır.

İADE ŞARTLARI:
Üretim hatasından kaynaklanan her ürün şartsız olarak geri iade alınmaktadır. Bu tür bir durumdan kaynaklanan iadelerde kargo bedeli firmamız tarafından karşılanacaktır. Böyle bir ürün ile karşılaşıldığı taktirde telefonla aramak suretiyle konu hakkında görüşülmelidir.

Bu tip olağalanüstü durumun dışındaki iade durumlarında aşağıdaki şartlar geçerlidir.

Satın almış olduğunuz ürünlerimizi teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde kullanmadan, amabalajını ve kutusunu tahrip etmeden, ürünün tekrar kullanılabilirliğini etkilemeden faturası ile birlikte iade edebilirsiniz. Aksi durumlar söz konusu olduğu taktirde ürün iadesi gerçekleşmemektedir.
Ürün iadesinde, kargo gönderi bedelini siparişi veren kişi ödemekle yükümlüdür. Ayrıca gönderilen ürün iadesinde taşıma esnasında meydana gelecek zarardan firmamız sorumlu olmadığı gibi, bu zarardan dolayı iade ürünün para iadesi yapılmamaktadır.
İade sonucu olarak yapılacak geri ödeme, iade ürünün tarafımıza tesliminden itibaren, kredi kartı ise banka prosüdürlerine bağlı olarak en geç 1 ay içerisinde, havale ödemelerinde ise en geç 1 hafta içerisinde yapılacaktır.

www.fethiyesariyerborekcisi.com sitemizden alışveriş yapan tüm müşterilerimiz yukarıda yazılı olan Garanti ve İade Şartlarını kabul etmiş sayılır.